FIRMA

O nas

PSI Polska reprezentuje najwyższe standardy jakości. Naszym Klientom oferujemy metodologię oraz podejście zgodne z międzynarodowymi standardami, a jednocześnie dużą elastyczność w wychodzeniu naprzeciw indywidualnym potrzebom. Realizujemy projekty z pełnym zaangażowaniem i determinacją na wynik. Silnie koncentrujemy się na poszerzaniu kompetencji podnoszących efektywność i skuteczność naszych Klientów.

JESTEŚMY CZĘŚCIĄ

Glasford International®

JESTEŚMY CZĘŚCIĄ

Glasford International®

Powstała w latach 80-tych ubiegłego wieku i oprócz Executive Search & Selection oferuje usługi z obszaru Assessment, w tym diagnostykę kompetencji, osobowości i zdolności przywódczych, zarówno na poziomie międzynarodowym, jak i lokalnym.

Glasford International® zrzesza ponad 400 konsultantów wyspecjalizowanych w ośmiu wymienionych poniżej sektorach rynku. Działamy poprzez 50 lokalnych biur, będąc jak najbliżej naszych Klientów. Nasza wiedza ekspercka oraz szeroki zasięg terytorialny, w połączeniu z pełnym zaangażowaniem, pozwalają nam na skuteczne realizowanie usług Executive Search i Assessment wszędzie, gdzie nas Państwo potrzebujecie.

KOLEJNE LATA

Nasza historia

Nieustannie się doskonalimy
2023

Jadwiga Kuczkowska odbiera dyplom Kobiety Charyzmatycznej i tym samym rozpoczynamy współpracę z Why Story i fundacją Park jednocześnie spotykamy się na cyklicznych warsztatach dzięki którym możemy omówić tematy, na które w ferworze codziennej pracy brakuje czasu. Jesteśmy różnorodni, patrzymy z różnych perspektyw, a jednak chcemy podążać za tymi samymi wartościami, które nas łączą.

Zdjęcie

Rozwijamy kadrę, która w przyszłości przejmie zarządzanie firmą
2022

Przygotowanie do sukcesji to nie tylko tematy, w których świadczymy usługi naszym Klientom, to również zagadnienia, którymi zajmujemy się wewnątrz naszej firmy.

Zdjęcie

Pracujemy nad modernizacją sposobu naszej pracy.
2021

Miedzy innymi wprowadzamy nowy system, dzięki czemu unowocześniamy naszą Bazę Kandydatów i Projektów. Unowocześniamy metodę bezpośredniego kontaktu z nami

Zdjęcie

Mimo pandemii utrzymujemy pełny skład i pełną działalność
2020

Dzięki wysiłkom nas wszystkich ten trudny rok kończymy z równie dobrymi wynikami jak w latach poprzednich. Partner Zarządzający Jadwiga Kuczkowska aktywnie wspiera naszych Klientów w radzeniu sobie w kryzysie poprzez wolontaryjne prowadzenie wykładów na temat zarządzania w sytuacji kryzysowej.

Zdjęcie

Obchodzimy 20-lecie
2019

Mamy zaszczyt organizować w Polsce kolejną międzynarodową Konferencję Glasford International®. Jednocześnie Jadwiga Kuczkowska zostaje Opiekunem Merytorycznym programu mentoringowego organizowanego przez Fundację Liderek Biznesu. Współpraca trwa przez następne lata.

Zdjęcie

Wizyta w Mediolanie
2018

Prawie całym zespołem wyjechaliśmy na bardzo interesującą Konferencję w Mediolanie. Przywozimy dużo ciekawej wiedzy, ale też innych wrażeń ze wspaniałego Mediolanu i okolic.

Zdjęcie

15 urodziny PSI Polska
2014

Gościmy w Warszawie całą grupę Glasford International® na międzynarodowej konferencji. Jesteśmy dumni z licznej obecności naszych Klientów w trakcie tej konferencji

Zdjęcie

Łączymy siły z Glasford Int.
2013

Tym razem to my zostaliśmy wyszukani i zaproszeni do włączenia się w globalne struktury silnej międzynarodowej grupy Glasford International®.

Zdjęcie

Zmieniamy nasze logo
2012

Wzmacniamy naszą obecność rynkową i unowocześniamy wizerunek m. in. poprzez nowe logo

Zdjęcie

Dajemy z siebie więcej
2011

Po wielu wcześniejszych działaniach pomocowych na rzecz różnych fundacji zaangażowaliśmy się w aktywne wsparcie wychowanków Domu Dziecka nr 2 w Warszawie co w tym roku i w kolejnych latach zaowocowało regularną organizacją wspólnych spotkań i wyjazdów. Pierwszym z nich były kręgle, a następnie kulig pod Warszawą. Więcej w CSR

Zdjęcie

PSI Polska prowadzi panel na Kongresie Kadr
2009

Stawiamy na strategię i innowację co znajduje odzwierciedlenie w naszym nowym logo.

Zdjęcie

Działamy międzynarodowo
2008

Rozwijamy międzynarodową współpracę w ramach poszerzonej grupy Friisberg & Partners International.

Zdjęcie

Powstanie PSI Polska
2006

Z firmy Kuczkowska Lebiedzińska Konsulting wyłania się firma PSI Polska, której domeną działalności są procesy rekrutacyjne. Przygotowanie i realizacja szkoleń zostaje pod opieką KLK.

Zdjęcie

Obchodzimy uroczyście 4 rocznicę założenia firmy
2003

Organizujemy dużą uroczystość w ówczesnej siedzibie Wizytującej Galerii przy ul. Bema. Zapraszamy Klientów i innych ważnych dla nas Gości. Pokazujemy naszą dotychczasową historię i ciekawe wnioski. Zapewniamy smakołyki i dobrą muzykę. Bardzo cieszymy się z obecności wielu Klientów i z faktu, że zabawa przeciągnęła się do rana.

Zdjęcie

Przeprowadzamy się z biura przy ul. Dubois do Babka Tower
2002

Zakładamy międzynarodową grupę People Solutions International składającą się początkowo z 6 krajów. Przygotowujemy i zaczynamy prowadzić dwa bardzo duże projekty szkoleniowe, które są realizowane w tym i kolejnych latach. Jeden z nich wspiera totalną przemianę jednej z największych firm w Polsce. Jednocześnie intensywnie rozwijamy gałąź rekrutacyjną firmy.

Zdjęcie

Powiększamy zespół z 4 do ponad 10 osób
2000

Mimo kryzysu rosyjskiego prężnie działamy szkoleniowo. Na pytanie dlaczego warto z nami odpowiadamy, że w szkoleniach stosujemy: INDYWIDUALNE przygotowanie projektu szkoleniowego, WARSZTATOWE prowadzenie zajęć, PRAKTYCZNE zastosowanie umiejętności, DŁUGOFALOWE relacje z Klientem oparte na zaufaniu.

Zdjęcie

Kot Prezes patronem Kuczkowska Lebiedzińska Konsulting
1999

Małgorzata Lebiedzińska i Jadwiga Kuczkowska zakładają Kuczkowska Lebiedzińska Konsulting. Zatrudniamy pierwsze 2 osoby, które jak się później okaże, zostaną z nami na wiele lat.

Zdjęcie

.

“DAWAĆ TO NIE ZNACZY TRACIĆ”

CSR

2023
W tej wyjątkowej przedświątecznej atmosferze, nasz Zespół postanowił sprawić radość Wychowankom Domu Dziecka im. Janusza Korczaka, organizując niezwykłe wyjście do Smart Kids Planet w Fabryce Norblina z okazji Mikołajek.

W innowacyjnej przestrzeni, pełnej interaktywnych eksponatów dzieci miały okazję odkrywać tajniki nauki w sposób zabawny i przystępny. Po fascynujących doświadczeniach w przestrzeni Smart Kids Planet, dzieci wzięły udział w specjalnie przygotowanych warsztatach. Pod kierunkiem doświadczonych animatorów, podopieczni mieli okazję wykazać się kreatywnością i zdolnościami manualnymi, tworząc własnoręcznie świąteczne świeczki. Było to nie tylko pełne radości zajęcie, ale również okazja do budowania umiejętności i rozwijania pasji. Ostatecznym efektem warsztatów było stworzenie pięknych, unikatowych świeczek, które stały się nie tylko ozdobą świąteczną, ale także pamiątką z tego magicznego dnia. Mamy nadzieję, że uda nam się niedługo dostarczyć kolejnych atrakcji!

2022
Z radością informujemy, że w tym roku autorką bożonarodzeniowej kartki PSI Polska jest trzynastoletnia Maja.

Dzięki talentowi oraz zaangażowaniu młodej artystki nasze świąteczne życzenia zyskały wyjątkową oprawę. Mamy nadzieję, że pomysłowość oraz wena twórcza będą towarzyszyć nam wszystkim w całym 2023 roku!

2022
W tym roku nasz Zespół spędził Dzień Dziecka w stylu Westernowym z Wychowankami Domu Dziecka im. Janusza Korczaka.

Wybraliśmy się do kowbojskiego miasteczka, gdzie wydobywaliśmy złoto, rozwiązywaliśmy zagadki i świetnie się bawiliśmy. Mamy nadzieję, że zobaczymy się ponownie niedługo!

2021
Od wielu lat PSI Polska wspiera wychowanków Domu Dziecka im. Janusza Korczaka w Warszawie.

W tym roku nasz zespół zaplanował wspólne zdobienie pierników bożonarodzeniowych, co po doświadczeniach ostatniego 1,5 roku było dla nas długo wyczekiwanym spotkaniem. Niestety ze względu na rosnącą liczbę zakażeń wspólnie z Dyrekcją Domu Dziecka zdecydowaliśmy, że jednak bezpośredni kontakt z wychowankami nie będzie możliwy. Pomimo trudności dostarczone przez nas do pięciu placówek w Warszawie pierniki wraz z niezbędnymi akcesoriami do dekoracji zaowocowały pięknymi dziełami sztuki. Tym razem możemy tylko podziwiać zdjęcia wykonanych prac dzieci. Liczymy na to, że w przyszłym roku warunki będą bardziej przyjazne i pozwolą na organizację wspólnej zabawy. Już nie możemy się doczekać!

2020
W tym niezwykle trudnym i nieprzewidywalnym czasie, w ramach działań CSR-owych skupiliśmy się głównie na wsparciu naszego otoczenia biznesowego.

Już w marcu 2020 przygotowaliśmy, a następnie wielokrotnie przeprowadziliśmy on-line charytatywne warsztaty dla menedżerów i pracowników firm, z którymi współpracujemy.

Warsztaty te miały na celu pomoc w adaptacji do nowej rzeczywistości, wsparcie w radzeniu sobie ze stresem i obawami spowodowanym nieznanymi, nowymi okolicznościami. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby dać Uczestnikom warsztatów siłę i narzędzia do skutecznego funkcjonowania w zmianach i trudnościach spowodowanych pandemią.

Dodatkowo warsztaty obejmowały przygotowanie się do pracy i współpracy w ramach pracy zdalnej oraz do zarządzania tego typu pracą.

Poza tym zadbaliśmy również o coroczne wsparcie finansowe dla Domu Dziecka.

2019
Wchodzenie w dorosłość

Wchodzenie w dorosłość

2019 to rok naszych dalszych kontaktów z wychowankami Domu Dziecka. Jak szybko biegnie czas, to najlepiej widać właśnie po ich rozwoju.

Najstarsza z naszej grupy podopiecznych to już szczęśliwa mama dwóch małych zuchów. Przydają im się zarówno dobre rady, jak i udzielana na różne sposoby pomoc.

Kolejna dwójka jest już również poza Domem Dziecka pracując i ucząc się jednocześnie. Jesteśmy z nimi w stałym kontakcie i służymy pomocą gdy zachodzi potrzeba.

Szczególnie dumni jesteśmy z jednej z naszych podopiecznych. Już ponad rok temu przyszła do nas do pracy – najpierw w formie praktyki, żeby mogła poznać pracę w biurze i sprawdzić, na ile jej się to podoba. Po dość krótkim czasie, okazało się jednak, że jest ona dla nas bardzo wartościowym pracownikiem i lubianym członkiem naszego zespołu. Mamy nadzieję, że zostanie z nami na długie lata!

2018
Warsztaty Wielkanocne

W połowie marca miały miejsce warsztaty wielkanocne zorganizowane przez PSI Polska dla wychowanków Domu Dziecka nr 2 im. Janusza Korczaka w Warszawie. W Państwowym Muzeum Etnograficznym czekało wiele atrakcji, pierwszą z nich było oprowadzenie po wystawie stałej muzeum wraz z zabawami związanymi z tradycją świąt wielkanocnych. Kolejno odbyły się warsztaty plastyczne zespół PSI wraz z dziećmi brał udział w własnoręcznym przygotowaniu pisanek, łapaczy snów oraz mini- doniczek na owies. Potem odbyły się warsztaty kulinarne na których uczestnicy poznali tajniki przygotowania świątecznych mazurków. Najbardziej emocjonującym elementem było oczywiście przystrajanie i próbowanie własnych wypieków! Wydarzenie zakończyło małym poczęstunkiem. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wspólną, udaną zabawę!

2017
XX Mikołajkowe Zawody Pływackie

PSI Polska miała zaszczyt sponsorować XX Mikołajkowe Zawody Pływackie organizowane przez Integracyjny Klub Sportowy Konstancin-Jeziorna. Wzięło w nich udział prawie 300 zawodników w wieku od 4-16 lat wraz z rodzicami. Impreza miała charakter rodzinny, a głównym celem było promowanie zdrowego stylu życia, a także wspólne spędzenie czasu w sposób aktywny. Oprócz zawodów indywidualnych dzieci startowały wraz z rodzicami w sztafecie rodzinnej 2×25 metrów. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

2016
Sukces świątecznej akcji PSI Polska: „Ferie 2016”!

Serdecznie dziękujemy za udział i zaangażowanie wszystkim wspierającym naszą akcję „Ferie 2016”.
Udało się! Wychowankowie Domu Dziecka nr 2 im. Janusza Korczaka w Warszawie ferie spędzili w ośrodku górskim w Jaworzynce.

2015
Autorska akcja PSI Polska „Ferie 2016” trwa – zapraszamy do uczestnictwa!

Przed Świętami tradycyjnie spotykaliśmy się z „naszymi” dziećmi, by wspólnie przygotować świąteczne pierniki. Ich Dom jest obecnie remontowany, a dzieci zostały rozdzielone do kilku placówek. Jadwiga Kuczkowska wpadła na pomysł żeby połączyć przyjemne z pożytecznym i pięknie udekorowane przez dzieci pierniki nie tylko sprawiły radość ale i pomogły zebrać pieniądze na ferie zimowe! Aby akcja mogła nabrać większego rozmachu i sprostać ambitnemu zadaniu połączyliśmy siły z zaprzyjaźnionym z nami firmami i ich pracownikami.

6-go grudnia zrealizowaliśmy pierwszy etap naszego planu. W gościnnej siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej zebraliśmy się razem: wychowankowie Domu Dziecka nr 2, pracownicy PSI Polska (byli i obecni), pracownicy zaprzyjaźnionych firm, partnerzy naszej akcji oraz inni goście. Dzięki wspólnym wysiłkom udało nam się udekorować 700 pysznych, piernikowych serc. Powstały cuda sztuki cukierniczej, których urok i ilość zaskoczyła zebranych, a wszystko odbywało się w uroczej, świątecznej atmosferze.

2014
Jak co roku w okresie przedświątecznym spotkaliśmy się z Dziećmi, aby wspólnie przygotowywać kartki i dekoracje świąteczne.

W atmosferze radosnych przygotowań powstały ręcznie robione kartki, które Dom Dziecka będzie sprzedawał, by pozyskać dodatkowe fundusze. Pracę umilały pyszne smakołyki, jak również nagrody za najpiękniejsze kartki. Każde dziecko otrzymało drobny upominek z okazji nadchodzących świąt.
Wczesną wiosną bieżącego roku wyruszyliśmy z naszymi Przyjaciółmi do jednej z warszawskich kręgielni, aby wspólnie zmierzyć się z kulami bowling’owymi. Wszyscy stawili się na miejscu w bojowych nastrojach, gotowi i zmobilizowani do walki o medale. Podzieleni na grupy rozpoczęliśmy grę, dając z siebie wszystko, aby za każdym razem strącać jak najwięcej pinów. Zaangażowanie zarówno młodszych, jak i starszych podopiecznych można oszacować na 100%, wszyscy przy okazji doskonale się bawiliśmy. Bardzo pomocne w grze okazały się pyszne przekąski oraz pizza, która dodawała mocy zarówno Dzieciom jak i nam. Dla najmłodszych, dla których bowling’owe kule okazały się troszkę za ciężkie, przygotowaliśmy inne atrakcje, nie mniej jednak największą z nich była pięciopoziomowa sala zabaw, w której doskonale odnaleźli się również opiekunowie ? Szaleństwom w basenie wypełnionym kolorowymi piłeczkami nie było końca. Dużą popularnością cieszyła się również 10 metrowa zjeżdżalnia. Kiedy gra w kręgle dobiegła końca, wszyscy Uczestnicy zostali uhonorowani medalami za zaangażowanie i ducha walki, wyłoniona została również zwycięska grupa. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że z chęcią powtórzymy zawody przy najbliższej okazji.

2013
W lutym wyjechaliśmy wspólnie na kulig w okolice znane nam już z wcześniejszej wycieczki rowerowej.

Jednakże zaśnieżone pejzaże Mazowieckiego Parku Krajobrazowego prezentowały się całkiem inaczej i wielką frajdą dla nas wszystkich było odkrywanie na nowo zapamiętanych miejsc. Kulig połączony był nie tylko z ogniskiem z pysznymi potrawami, ale także z szalonymi zjazdami na sankach z „Łysej Góry”. Dzieci  zaraziły nas swoim entuzjazmem, a czas spędzony z nimi przywołał w nas wspomnienia z dzieciństwa.

2012
Wspólnie z dziećmi pożegnaliśmy lato i jednocześnie przywitaliśmy zbliżającą się dużymi krokami jesień.

Na szczęście aura dopisała i od samego początku pobytu w gospodarstwie agroturystycznym „Jaś i Małgosia” w Wilkowie towarzyszyło nam cudowne słońce oraz wysoka, jak na koniec września, temperatura.

Mnóstwo atrakcji przygotowanych dla dzieci (i nie tylko) pozwoliło nam niesamowicie aktywnie spędzić tę słoneczną sobotę. Wspólną zabawę rozpoczęliśmy od zajęć lepienia z gliny, a tajniki tej pasjonującej czynności zdradzała nam Pani Małgosia, która udzielając cennych wskazówek pozwoliła dzieciom stworzyć prawdziwe gliniane działa sztuki. Po tym absorbującym zajęciu skonsumowaliśmy obiad, aby mieć siłę do dalszego wyzwania, którym była kilkugodzinna gra terenowa w grupach. Duch zdrowej rywalizacji towarzyszył nam przez całą wyprawę, a zadania które czekały na każdą grupę, wymagały wysiłku nie tylko fizycznego. Na szczęście dzieci fantastycznie radziły sobie z każdym, nawet najtrudniejszym wyzwaniem, do którego podchodziły z niegasnącym zapałem, wydobywając z siebie niespożyte pokłady energii. Ostatnim przewidzianym zadaniem tego dnia było zebranie z pola „minowego” jak najwięcej cukierków. Mimo zmęczenia wszyscy ochoczo zabraliśmy się zatem do odminowania terenu.

Zmęczeni i głodni, ale za to bardzo szczęśliwi późnym popołudniem dotarliśmy do gospodarstwa, gdzie czekało już na nas ognisko oraz tradycyjny prowiant.

Pomimo tak aktywnie spędzonego dnia w drodze powrotnej wszyscy mieli jeszcze energię na wspólną zabawę w kalambury. Jak zwykle trudno było nam się rozstać po tak udanej wyprawie i dniu pełnym wrażeń, pozytywnych emocji oraz niespodzianek.

2011
W styczniu 2011 roku podjęliśmy decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Domem Dziecka nr 2 im. dr Janusza Korczaka w Warszawie.

Mając świadomość, jak szybko jego wychowankowie przywiązują się do innych, podjęliśmy wewnętrzne zobowiązanie, że zaczynamy coś, co będziemy w miarę naszych możliwości kontynuować przez wiele kolejnych lat.

W pierwszym kroku zaprosiliśmy dzieci na turniej kręgli. Po krótkim przełamywaniu lodów wszyscy bawiliśmy się świetnie, a radość w oczach dzieci na koniec wieczoru była dla nas najważniejsza. Mogliśmy po raz pierwszy poczuć, ile dobrego może wyniknąć z dedykowania czasu i środków na urozmaicenie ferii tym, którzy nie mają okazji opuścić Warszawy.